חדר בריחה משפחתי

חדר בריחה משפחתי

הטרנד של חדר בריחה רץ כבר מזה מספר שנים. הקונספט שבו אנשים למשך של כשעה, משחקים במשחק דמיוני ומנסים לפצח חידות בכדי להצליח לברוח מהחדר.

קיימים סוגים שונים של חדרי בריחה, אבל יש מעט מאוד חדרי בריחה משפחתיים. הסיבה שקיים פער וקושי לשמור על עניין משפחתי לכל קבוצת הגילאים . שיהיה מאתגר להורה וגם מאתגר ומעניין את הילדים.

משפחות רבות שמנסות לגשר על הפער לבילוי משפחתי, מחפשים אטרקציות שיכולת לעניין את התא המשפחתי.

חדר בריחה משפחתי צריך לכלול סיפור מסגרת מעניין שיתאים לכל אחד מבני המשפחה, שימשוך גם את הילדים וגם את המבוגרים. אחד הנושאים שתמיד מושכים ומעניינים את כל המשפחה, הם חדר בריחה משפחתי עם סיפור עדכני מעולם הביון והריגול.

בחדר בריחה משפחתי מהסוג הזה. המשפחה הופכת להיות משפחה של מרגלים, סוכנים חשאיים שיחד צריכים להתמודד עם מגוון חידות ואתגרים ויחד להתגבר על האתגר.

אין ספק שחסרים חדרי בריחה משפחתיים ומשפחות רבות מוצאות עצמן מידי סוף שבוע ובזמן חופשות מחפשות אטרקציות מהסוג הזה שיוכלו לגשר על הפערים ויאפשרו זמן בילוי איכותי משפחתי וחדר בריחה משפחתי נותן בדיוק את המענה לצורך הזה.

לאחרונה החל לצוץ במרכזי בילוי ופנאי ובקניונים ברחבי הארץ, חדר בריחה משפחתי ווירטואלי.

הייחוד שלו שהוא חדר בריחה משפחתי ווירטואלי, המשתתפים לא אמורים לפגוש מפעיל שידריך אותם מה לעשות. הקונספט הייחודי הוא המשפחה מגיעה לחדר הבריחה המשפחתי עם המכשיר הנייד, מורידים אפליקציה ונפתח דף הנחיות שמסביר כיצד הם צריכים לפעול.

הייחוד הנוסף שלו שאין צורך לתאם מראש את המועד והמיקום בו רוצים לשחק בחדר הבריחה המשפחתי. הם רק צריכים לרכוש כרטיסים ברשת לחדר בריחה משפחתי, לציין כמה כרטיסים הם מבקשים לקנות ולאחר מכן פשוט להגיע למרכז הבילוי או הקניון הקרוב לביתם ולהתחיל לשחק בחדר הבריחה המשפחתי.

אין ספק שמדובר במשב מרענן וייחודי לעולם חדרי הבריחה בכלל ולחדר בריחה משפחתי בפרט.

דילוג לתוכן